ÜLDTINGIMUSED

ÜLDTINGIMUSED

Käesolevad tingimused kehtivad internetileheküljelt www.GIFTBOX24.ee tellitud kaupade ostu-müügilepingutele (edaspidi „Leping”), mis sõlmitakse MinuMIX OÜ (edaspidi ka „Müüja“) ja kaupa telliva isiku (edaspidi „Ostja” või „Klient”) vahel käesolevate tingimuste kehtivuse ajal.

LEPINGU JÕUSTUMINE

Ostja tellimus loetakse üldjuhul pakkumuseks võlaõigusseaduse (VÕS) tähenduses sõlmida tellitud teenuse ostu-müügi leping. Müüja ei pea oma nõustumisest tellimusega Ostjale eraldi teatama. Ostu sooritamise ning makse tasumisega kinnitab Ostja, et on tutvunud tellimistingimustega.

HINNAD JA TASUMINE

www.GIFTBOX24.ee e-poes olevad hinnad on Eurodes ja sisaldavad käibemaksu. Toodete hinnad ning saadavus võivad muutuda ette teatamata. Ostjal on võimalus ostu eest tasuda pangalingiga.

KUIDAS TOIMIDA

Valige vajalik toode ning sobivuse korral täitke väljad oma andmetega ja vajutage „Tellida kingitus“ Peale seda Teie tellimus jõuab meieni. NB! Müüja asub tellimust täitma peale makse laekumist.

KAUBA KOHALE TOIMETAMISE KULUD JA TÄHTAJAD

Ostjal on järgnevad võimalused kauba kättesaamiseks: Toote tarnimiseks kasutab Müüja vastavalt tellimusele järgnevad postiteenused: Omniva ja Itella Pakiautomaadid, Omniva kuller teenus, ning klient saab ise järgi tulema. Kõik valmistoodete tellimused täidetakse pärast makse laekumist nii kiiresti kui võimalik, üldjuhul kuni 10 tööpäeva jooksul. Kui kliendi poolt tellitud kaup on antud hetkeks lõppenud, teavitame Ostjat sellest viivitamatult, anname teada uue kauba saabumise aja või tagastame soovi korral raha. Klient on kohustatud enne tellimuse sooritamist kontrollima esitatavate kontaktandmete õigsust vältimaks viivitusi ja arusaamatusi toodete kohale toimetamisel. Müüja ei vastuta toodete kohale toimetamise viivituse ja tekkinud arusaamatuste eest juhul, kui viivitus või arusaamatus on tingitud Ostja poolt tellimuse vormistamisel esitatud andmete ebatäpsusest või ebaõigsusest. NB! Kauba kohale toimetamise kulud kehtivad tellimustele Eesti Vabariigi piires, kui soovite kaupa tellida väljapoole Eestit võtke meiega palun ühendust e-maili teel ja teeme Teile pakkumise.

PRETENSIOONIDE ESITAMISE TÄHTAEG

Kaupadele kehtib pretensioonide esitamise tähtaeg vastavalt Eesi Vabariigi seadustele. Pretensioonide esitamise tähtaeg ei kehti kaupadele, mille puudused tulenevad kauba väärast kasutamisest või normaalsest kulumisest. Kaebuste ning pretensioonide korral palume saata vastavasisuline e-mail. Kaebused vaadatakse läbi esimesel võimalusel kuid mitte hiljem kui 5 tööpäeva jooksul.

KAUPADE TAGASTAMINE

Kõikidele www.GIFTBOX24.ee e-poest ostetud toodetele kehtib tagastusaeg 14 päeva. Ostjal on õigus tagastada kaup 14 päeva jooksul alates kauba üleandmisest. Selleks peab ostja tegema Müüjale vastavasisulise avalduse (avalduses märkida ostja nimi, ostukuupäev, tagastamise põhjus ning lisada makset tõendav dokument) e-maili teel info(at)giftbox24.ee ning tagastama seejärel www.GIFTBOX24.ee e-poele tellitud kauba. Tagastatav kaup peab olema kahjustamata originaalpakendis. 14 päevane tagastusõigus ei kehti kaupadele juhul kui Klient on pakendi kahjustatud. Raha tagastatud kauba eest kantakse samale arvelduskontole, millelt tasuti kauba eest 14 tööpäeva jooksul alates kauba kättesaamisest Müüja poolt. NB! Juhul, kui kaup tagastatakse, siis Müüja otsekuulud (saatekulusid, pakkekulusid, disainikulusid) ei tagastata ning tagastamisega seotud kulusid ei kompenseerita. Õiguskaitsevahenditest on vastavalt VÕS §101 võimalikud järgmised meetmed: nõuda kohustuse täitmist; nõuda kahju hüvitamist; taganeda lepingust või öelda; alandada hinda;

MÜÜJA ÕIGUSED

Müüjal on õigus tellimusest taganeda, kui tellitud kaupa ei ole võimalik tarnida kauba lõppemise tõttu. Sellisel juhul makstakse Ostjale raha tagasi. Soovi korral on võimalik kaup asendada mõne muu tootega või oodata uue kauba saabumist. Küsimuste korral palun kontakteeruge meie klienditeenindusega telefonil +372 51 05342 või e-mail aadressil info(at)giftbox24.ee Hinnad, tekstid ja kaupade saadavuse info võivad muutuda ette teatamiseta.

VASTUTUS JA VÄÄRAMATU JÕUD

Müüja vastutab Teie ees ja Teie vastutate Müüja ees teisele poolele käesolevate tingimuste rikkumisega tekitatud kahju eest Eesti Vabariigis kehtivates õigusaktides sätestatud juhtudel ja ulatuses. Müüja ei vastuta Teile tekitatud kahjude eest või toote kohale toimetamise viibimise eest juhul, kui kahju või toote kohale toomise viibimine on tingitud asjaolust, mida Müüja ei saanud mõjutada ning mille saabumist Müüja ei näinud ette ega võinud ette näha (vääramatu jõud).

LISAINFO

Lisainfot saab telefonil +372 51 05342 või e-mail aadressil info(at)giftbox24.ee.

MUUD TINGIMUSED

Toote pildid on illustreeriv. Tegelik pakend, värv ja vorm võivad erineda. Piltide kasutamine MinuMIX OÜ nõusolekuta keelatud.

PRIVAATSUS

Ostja isikuandmed, mis on sisestatud ostude sooritamiseks, on konfidentsiaalne info ja ei kuulu avaldamisele kolmandatele osapooltele, v.a. seadusega ettenähtud juhtudel, samuti kauba edastamiseks seotud osapooltele – kullerfirma, Eesti Post, Itella SmartPOST. Kaupade eest tasumiseks kasutatavate pangalinkide turvalisuse tagab krüpteeritud andmesidekanal, mille käigus puudub kolmandatel isikutel isikuandmetele ja pangarekvisiitidele ligipääs