Milline on parim kingitus isale?
09.06.2017

Murdes pead selle üle, milline võiks olla parim kingitus oma isale, võib asi kippuda üsna stressirikkaks. Milline on see parim kingitus, mida isa ka päriselt hindaks ja kasutaks? Isadle kingituse ostmine on tavaliselt üsna keeruline ja üsna tõenäoliselt tekib kiusatus kinkida talle taaskord üks lips – seda eriti juhul, kui ta on öelnud, et talle pole üleüldse midagi kinkida vaja. Lips ei ole tegelikult päris halb mõte, eriti juhul, kui ta neid tõesti igapäevaselt kannab või on sinu kingitud lipsul mingi eriline ja sentimentaalne väärtus. Aga igal muul juhul oleks igati mõistlik mõte proovida sel aastal teha veidi teisiti.

Mõtle isa harjumustele ja hobidele

Isale selgub parim kingitus siis, kui mõtiskled veidi selle üle, millised on tema hobid, mis talle meeldib või mis võiks talle elevust tekitada. Nii võid tehnikahuvilisele kinkida näiteks mõned sellised kaaned tema nutitelefonile, millele on külge poogitud ka mõned lisafunktsioonid – näiteks sellised uued ja moodsad, mis sisaldavad ka näiteks mingeid igapäevaselt vajalikke tööriistasid. Kui aga juhtub olema selline kokandushuvidega isa, siis on ta kindlasti rõõmus mõne uue ja eksootilise vürtsi üle. Ehk on aga tegu töönarkomaanist issiga, kellele oleks parim kingitus mõni organiseerimissüsteem, mis tema kontorilaual paberikaose kaotaks ja vajalike kontoritarvete või dokumentide leidmise senisest tunduvalt lihtsamaks teeks.

Parim kingitus ei pea alati olema asi – elunautlejale kingi elamusi!

Mis oleks aga parim kingitus sellisele isale, kes armastab elu nautida ning hindab uusi mõnusaid ja elamusi? Aga loomulikult mõne spaa või massaaźisalongi kinkekaart. Võid kindel olla, et väike time-out igapäevarutiinist tuleb talle igati kasuks ja toob sära issi silmadesse tagasi. Ehk pakuks talle põnevust hoopiski mõni uus oskus omandada? Igasuguseid workshoppe ja õpitubasid leidub tänapäeval kõigest ja kõikvõimalikke, seega ehk oleks sellisele isale parim kingitus hoopiski saata ta… no kasvõi ristpistes padjakeste valmistamist õppima.

Seega ära obsesseeru ega aja end otsingutes hulluks, lähene asjale loominguliselt, mõtle kingisaaja omadustele ja eripäradele ning parim kingitus isale ongi välja mõeldud nagu naksti!